.

.

New
BAGAIL Основите Микрофибер Кампување Крпи Совршен Спортски & Travel & Плажа Крпа. Брзо Сушење - Супер Абсорбента - Ултра Компактен. Погоден за Салата, Плажа, Пливање, Backpacking

BAGAIL Основите Микрофибер Кампување Крпи Совршен Спортски & Travel & Плажа Крпа. Брзо Сушење - Супер Абсорбента

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Микрофибер.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МИКРОФИБЕР : Еко-пријателски микрофибер произведена без штетни адитиви и противалергиски .Ултра мека и трајни производи за години на употреба.БРЗО СУШЕЊЕ & СУПЕР АБСОРБЕНТА : Ова микрофибер крпа може да се одржи 4 пати својата тежина во вода и да се исуши до 10 пати побрзо отколку традиционалните памучни пешкири.Да заборавите за ужасна салата крпа смрдеа!.SKINFRIENDLY : Високо-квалитетни материјали/завршувањето, на microfibre крпи чувствуваат меки и удобни на вашата кожа.Нашите спортски и патување крпа наменета за често се користи.КОМПАКТЕН & ЛЕСНА : Микрофибер крпа за спорт & travel направи за да зачувате простор и да бидат покорисни за патување, професионален спортски обуки, секојдневна употреба.Професионалци изберат тоа за компактни димензии и мала тежина.Тежината на сува микрофибер крпа 5x пати помалку од редовните крпа.РАЗНИ ГОЛЕМИНИ : Тие се големи плажа, backpacking, и кампување крпи, бидејќи ќе имаат осум големина options (12"x24" ,16"x32" ,20"x40",24"x28" ,28"x56" ,32"x64",36"x72" ,40"x80"), кои работат за она што ви треба.Таа, исто така доаѓа со trave амбалажа кеса, па ако сте во движење сеуште можете да пакувам подалеку без сè друго во вашата торба добивање на влажно.Препорачливо е да се мијат твоето крпа пред првата употреба.Ова Не е типичен крпа, за најдобри резултати не се фаќа, само туп сува кожа.Совршен за салата и активности на отворено.Сака пот - мрази чувство гломазна.За големината на голем рака крпа.Идеален за Пешачење или Кампување.Фрли ја во вашиот пакет - се откажам од дрвото.За големината на стандарден бања пешкир.Одлично за на Базен или на Плажа.Фитили далеку песок - Апсорбира водата како сон.Го прави голем патување ќебе.Bagail Патување Крпа е најмногу лесен, компактен и брзо сушење крпа.Таа ја апсорбира четири пати поголема од својата тежина во вода, пакети надолу супер мали и доаѓа во мека, zippered ЕВА случај.Идеален за повеќе авантури, каде што за брзо сушење и мали полна големина се клучните размислувања.Совршен за салата и активности на отворено.Сака пот - мрази чувство bulky About големината на голем рака крпа.Идеален за Пешачење или Camping Toss тоа во вашиот пакет - се откажам од tree About големината на стандарден бања пешкир.Одлично за на Базен или на Beach Wicks далеку песок - Апсорбира водата како dream Makes голема патување ќебе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди