.

.

New
Дејвид Perron Сент Луис Блуз 2019 Стенли Купот Autographed 8 x 10 Подигање на Купот на Фотографија - Autographed NHL Фотографии

Дејвид Perron Сент Луис Блуз 2019 Стенли Купот Autographed 8 x 10 Подигање на Купот на Фотографија - Autographed

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Фотографии.Овој 8" x 10" фотографија е лично на рака потпишан од страна на Дејвид Perron.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дејвид Perron сувенири.Ул.Луис Блуз сувенири.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди