.

.

New
Need for Speed Јаглерод - Gamecube

Need for Speed Јаглерод - Gamecube

DEN 442.80

Количина на стоки
Достапно

NEED FOR SPEED ТАЈНА (PS3).Она што започнува во градот се населиле во кањоните како Потреба за Брзина Јаглерод immerses сте во светот од најопасните и адреналин-исполнет форма на улица трки.Вие и вашите членови на екипажот мора да се трка во сите од војната за градот, ризикувајќи сè за да го преземе вашиот ривали' населби еден блок на време.Како полицијата се обратат до топлина, борба на крајот се смени за да Јаглерод Кањонот матка, каде територии и репутација може да се изгуби на секоја опасна крива.Need for Speed Јаглерод доставува на следната генерација на прилагодување ви дава моќ да дизајн и tweak вашиот екипажот автомобили во секој начин на користење на земјата-кршење на нови Autosculpt технологија.Претставуваат вашиот автомобил класа, вашите членови на екипажот, и на вашата територија во Need for Speed Јаглерод, следната револуција во тркачки игри.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди