.

.

New
Бебе Момчиња Девојчиња Polka точка Pajama Поставите 6M-8T Деца Деца Сит се вклопуваат Памук Sleepwear

Бебе Момчиња Девојчиња Polka точка Pajama Поставите 6M-8T Деца Деца Сит се вклопуваат Памук Sleepwear

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.УДОБНО ПРЕМИУМ ПАМУК - Ние само го лансираше Новиот Polka Точка Пижами.Супер Премиум Памук Pjs поставени се добро направени со висок квалитет памук.Ова го прави идеален за секојдневниот живот.AVAUMA Пижами стана популарен облека за долна облека и рекреација облека.МЕКА ТКАЕНИНА - Крајната мекост против кожата.Доволно за да помогне да се заштитат детето е деликатна кожа и сигурно чување топло.Супер меки и дише исклучително добро.Исклучително луксузен ткаенина, тоа е кул да допир, абсорбента.ИДЕАЛНО ЕДНОСТАВНИ - Нашиот дизајнер изберат најдобрите трендовски бои на рефлексија.Цврста и лесна Бои.Стилски дизајн е Идеален за појавување за сите без разлика дали и сезони (Пролет, Лето, Есен, Зима) Децата може да се чувствуваат свежо сите дена.SIZE - За детето безбедност, памук спиење поставува треба да одговара удобно.Pls се добие една или две големина поголема.УНИКАТЕН PERFACT ПОДАРОК – Најдобар избор за млади, деца, нови родители & баби и дедовци, бебето тушеви или за било изговор како Роденден, Дете Ден, Денот на Вљубените, Годишнина или Божиќ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди