.

.

New
司机猫Unisex Возрасни Божиќ шапка, Божиќ подарок; Sequin Божиќ шапка, празник шапка; Партија подароци

司机猫Unisex Возрасни Божиќ шапка, Божиќ подарок; Sequin Божиќ шапка, празник шапка; Партија подароци

DEN 1843.20

Количина на стоки
Достапно

Удобно ткаенини : не-плетени ткаенини е мека и удобна со светлината текстура.Печатени модел може да се обезбеди долгорочна употреба.Оваа прекрасна Sequin Божиќ шапка ќе донесе радост во вашата партија без разлика дали сте на Дедо мраз, елка или празник тема.Божиќ подароци : Божиќ шапка е погоден за повеќето возрасни лица, жени и мажи.Тоа е голем подарок за пријателите и семејството.Божиќ подароци : Божиќ шапка е погоден за повеќето возрасни лица, жени и мажи.Елаборат дизајн : панталони на овој Божиќ шапка имаат блескавата sequins, кој изгледа многу светли и додадете забавно да се фестивалот.Применливи ситуација : Божиќ шапка е еден од неопходен за костими за да го прослават Божиќ.Тоа е голем подарок за пријателите и семејството.На DIY шема е отпечатен на бела Sequin површина, и sequin може да се укине од страна на рака, за да се сокрие модел и да го покаже црвена или зелена sequins.Добар квалитет прави Дедо мраз Шапка голема за преземање на Божиќ фотографии секоја година.Печатени модел може да се обезбеди долгорочна употреба.Тоа е многу интересно.Дедо мраз шапка носи убава атмосфера на Божиќ.Таа е погодна за одмор партии, тематски активности, трговски центри, училишта, семејството декорација, улога игра, итн.Дедо мраз шапка носи убава атмосфера на Божиќ.Добар квалитет прави Дедо мраз Шапка голема за преземање на Божиќ фотографии секоја година.Тоа е еден интересен подарок за децата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди