.

.

New
Мачка Уво Beanie Шапка Симпатична Мачка Плетени Капа Зима Поврзана Кабел Капа за Жени, Девојки

Мачка Уво Beanie Шапка Симпатична Мачка Плетени Капа Зима Поврзана Кабел Капа за Жени, Девојки

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Ќе добиете : 1 парче мачка уво поврзана шапка, едноставната плетенка поврзана и солидна боја на кабел поврзана дизајн го прави beanie шапка изгледаат стилски и убави.Дише материјал : оваа шапка е поврзана направени од плетење акрилик на платно, лесен и дише, добра еластичност направи тоа одговара на повеќето луѓе, ја придружува вас за слатка топло зима.Триаголен зашилени уши дизајн : овие мачка уши се триаголен посочи, не рунда, тие се полни со мек материјал за да се задржи станување, нивната форма дури и може да се прилагоди малку; Прекрасен дизајн го прави да изгледаат примамливо.Широк usages : мачката beanie може да се задржи главата и ушите топло во активности на отворено како што се игри со авијација, пешачење, кампување, види концерти, оди во шопинг, да се види филмови и така натаму, тоа е, исто така, добри дарови на своите пријатели и семејството, подобрување на вашата врска.Одговара на повеќето луѓе : мачката зимска шапка е околу. 7.5 инчен/19 cm во висина на главата турнеја е 19.5 инчен да 23.5 инчен, добро за повеќето возрасни лица и тинејџерите.Симпатична костим за додаток : мачка уво beanie шапка за жените не е премногу тенки или премногу дебела, соодветна за носење во текот на зима, есен и пролет.Едноставна конструкција и стилски поврзана стил ќе се направи што повеќе примамливо.Широк usages : Можете да носат оваа мачка уво капа да одат мраз, уметничко лизгање, одат пешачење , оди кампување, види концерти, оди во шопинг и да се види филмови, итн.Оваа симпатична зимски шапка е добро за носење со палта и џемпери, што ќе изгледа повеќе симпатична и модата.Убави подароци на вашите пријатели и семејството.Карактеристики : Материјал : акрилик еластични влакна Големина : прибл. 7.5 инчен/ 19 cm во височина, 19.5 инчен/ 49.5 cm до 23.5 инчен/ 59.7 cm во главата обемот Боја : како на сликата прикажани Пакет содржина : 1 x Мачка уво поврзана шапка Белешки : Миење со рака и се исуши.Не кајгана или да се мие со машини за перење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди