.

.

New
Kyocera 1T02R6ACS0 Модел-апарат TK-5219Y Жолта Тонер Кертриџ За употреба со Kyocera TASKalfa 406ci А4 во Боја Мултифункционален Принтер, До 15000 Страници Принос на 5% Просечна Покриеност

Kyocera 1T02R6ACS0 Модел-апарат TK-5219Y Жолта Тонер Кертриџ За употреба со Kyocera TASKalfa 406ci А4 во Боја

DEN 2111.76

Количина на стоки
Достапно

За користење со Kyocera TASKalfa 406ci А4 во Боја Мултифункционален Принтер.До 15,000 Страни Принос на 5% Просечна Покриеност.Димензии 10 x 45 x 9 см.Тежина 0.86 кг.Kyocera 1 T02 R6 ACS0 Модел-апарат TK-5219 Y Жолта Тонер Кертриџ За употреба со Kyocera TASKalfa 406ci А4 во Боја Мултифункционален Принтер, До 15000 Страници Принос на 5% на Просечната Coverage Key Features For употреба со Kyocera TASKalfa 406ci А4 во Боја Мултифункционален Printer Up да 15,000 Страни Принос на 5% на Просечната Coverage Dimensions 10 x 45 x 9 cm Weight 0.86 кг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди