.

.

New
Киви Нерѓосувачки Челик Paring Нож - Полипропилен се Справи со (4 ИНЧЕН СЕЧИЛОТО)

Киви Нерѓосувачки Челик Paring Нож - Полипропилен се Справи со (4 ИНЧЕН СЕЧИЛОТО)

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Нерѓосувачки Челик Сечилото.Црна Полипропилен Се Справи Со Бесење Дупка.Тенки Флексибилни Ножот за 1/32" Тенка. 7.5" Вкупна Должина - 4" Paring Ножот.Ние Превозот од економија Меѓународни пост обично трае 14-17 ден.Ве молиме контактирајте со нас ако не ја добиете вашата цел после 20 работен ден и ние ќе се обидеме да ви помогне да се решат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди