.

.

New
Freya Жените Daisy Чипка Underwire Балкон Градник

Freya Жените Daisy Чипка Underwire Балкон Градник

DEN 971.04

Количина на стоки
Достапно

82% Најлон, 18% Elastane.Увезени.Кука и Око затворање.Рака Мие Само.Три панел купот на геометриски чипка, се водат со чипка на горниот панел, обезбедува дефинирани, заоблени форма и леснотијата на вклопуваат.Низок центар пред обезбедува фрлам за откривање деколте.Декоративни еластична тапацир со контрастни бои на под бенд и раката околу бенд за рафинирани естетски.Целосно прилагодливи ремени за да се спречи рака пропаѓање украсена со сребрен прстен и лизгачот за детали.Нежен лак со сребро триаголник шарм детали во центар пред.Daisy чипка геометриски карактеристики чипка evoking на бохемски текстура и современ стил, обезбедувајќи најдобро во форма и функција.Сребро хардвер детали и спротивставени еластична тапацир на бендот се доврши оваа напред-размислување колекција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди