.

.

New
Planters Делукс Целата Cashews Мед Печено, 8.25 - Унца (Пакување од 6) од Planters

Planters Делукс Целата Cashews Мед Печено, 8.25 - Унца (Пакување од 6) од Planters

DEN 657.60

Количина на стоки
Достапно

Planters Делукс Мед Печено Целата Cashews се многу слатки и солени спарување со крцкава текстура.Херметички канистер и resealable капак држи мед печено cashews свежи.Зачинети со сол и зачинет со мед за добриот вкус.Пржени во масло од кикирики за хрупкави текстура.Одлично за оние чување Кошер; Мед cashews има 150 калории на 1 мл.што служи за задоволување на ужина.Големина : 8.25 Унца (Пакување од 6).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди