.

.

New
Qlenkay Бејзбол Капа Косата со 14 инчен Бран Кадрава Боб Фризура Прилагодливи Перика Шапка Прилог Краток Екстензии Синтетички за Жените Ѓумбир Русокоса Микс Кајгана Р?

Qlenkay Бејзбол Капа Косата со 14 инчен Бран Кадрава Боб Фризура Прилагодливи Перика Шапка Прилог Краток Екстензии

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Надвор обезбедување на квалитет на производи, изградба на QLENKAY е неделива од вашата силна поддршка!.Нашата мисија е да ги инспирира женска доверба и зајакнување на нив да изгледаат и се чувствуваат најдобро преку QLENKAY перика шапка.Сува коса е повеќе подложни на статички, па затоа е неопходно да придавам влогови тоа.Рачно миење со сулфат-слободни и алкохол-бесплатно средство за смекнување на косата.Миење на продолжување нежно и не тријте го енергично.Прилики : Таа дојде во корисен на толку многу наврати.Тоа е лесно да се носат и да си одат.Мешавина природно во вашата коса, никој не ќе знае што се носи перика шапка.На hairpiece ќе се користи за долго време и постојано се со соодветна грижа.Можете брзо да се стави на перика шапка и да си одат.На бејзбол капа перика е направен од висок квалитет на синтетички влакна.Тоа е погодна за секој главата големина.Со цел да се биде професионален коса моден бренд.Исто така, употребете сода бикарбона на перики за да се неутрализира смрдеата е одличен начин.Дали сте се обидувале да се земе вашата коса за да на следното ниво или сакате да се погледне и да се чувствувате неверојатно за посебни прилики, веруваме дека секој заслужува да имаат нивниот сон на косата.Со цел да се произведуваат највисок квалитет и повеќето удобно производи, ние внимателно смета секој детал на секоја материјал.Ние се применуваат духот на слободата и начин на сè што правиме.Не се мијат често, еднаш месечно е сосема доволно.Бојата може да се појави малку различни, поради осветлување, камерата агли и со различен компјутер, мобилен телефон displayers.Што може да се натопени во суштина многу пати, и вкус постепено ќе исчезне по перење.Без недостатоци.Топло Совети : во Зависност од вашиот персонален компјутер или мобилен телефон прилагодувања на екранот, бојата може да биде малку поинаков.Побарајте состојки кои додадете влага во косата како argan масло, кокосово масло, рицинус, и така натаму.Пораби цврсто во внатрешниот слој на капа.Искрено се надевам дека ќе може да поседува пријатен шопинг искуство во нашата продавница!.Resize да се вклопи во себе.Косата парче е 9inch и тежина за 8oz.Целосна, мека и одличен квалитет.Оваа бејзбол капа со коса е многу убаво за повик за ден на ден се носат.Ве молиме да се разбере нас!.Спецификација и Материјал : Бејзбол капа со кадрава боб коса е 14inch.Особено кога сте во брзање и треба да главата брзо.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди