.

.

New
Кофа Листа Флексибилни Трка На Патеката Играчка

Кофа Листа Флексибилни Трка На Патеката Играчка

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

ЗАВРШИ ИГРАЧКА SET – Карактеристики 220 парчиња околу 11' долго која се развива детето креативност додека има забава и неверојатна Семејна дејност.СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА – песната е опремен со неонски боја што блеска во ноќ како и 2 брзи автомобили со 5 LED светла што создава прекрасна ноќ град видите.ФЛЕКСИБИЛНИ ТРКАТА – Овие трката песни се опремени со Серпентина технологија која го прави многу лесно да се држат заедно за да формираат една песна собранието.Тоа, исто така, ролни за брзо и лесно складирање дури и во ограничен простор.ЗАБАВА & УЧЕЊЕ – патеката играчки може да се претвори и наведнат да се создаде различни форми, развој на вашето дете е имагинативен и когнитивните вештини.Повеќе бои се комбинираат забава со фино штелување моторни вештини за дете на возраст од 3 години и нагоре.ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ – Опфатени со песната исто така е 2 возила за повеќе да се забавуваат и долготраен квалитет.Возбудлива материјални играчка кој флексибилни racetracks со 2 тркачки автомобили изградена во 5-LED светла.Бескрајни песна комбинација овозможува на децата да лесно ја менува својата насока и обликот на racetracks за светлина-до автомобили.Направени со квалитетна ABS материјал кој е фино направена, издржлив и лесен за употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди