.

.

New
HERSHEY Е, БАКНЕЖИ, Сина Foils, Млеко, Чоколадо, Бонбони, Божиќ, 66.7 оз, Торба, 400 Парчиња

HERSHEY Е, БАКНЕЖИ, Сина Foils, Млеко, Чоколадо, Бонбони, Божиќ, 66.7 оз, Торба, 400 Парчиња

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Обидете се некои во нов десерт рецепт или на врвот на вашите омилени колачиња и торта третира за екстра залак на блаженство вашите најблиски нема да сакате да ги пропуштите.Се обиде да ги разладени, на врвот на печени десерти и, се разбира, директно од обвивка — секој избор е пат директно да вкусни!Се даде доволно време да се организираат.Корист кеси и кутии се одличен начин да accessorize вашиот бонбони вклучена!Од organza вреќи да се надвор кутии, вашите гости ќе љубов преземањето на овие третира дома.Овие закани се совршени како порибување stuffers на Божиќ, партијата се залага за полнење за време на Денот на Вљубените, трик-или-третираат ноќ на Вештерките бонбони во кошница и слатки, на Велигден.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди