.

.

New
Woodland Scenics SP4122 Сцена-A-Rama Ripplin' Вода за Полнење, Multicolor

Woodland Scenics SP4122 Сцена-A-Rama Ripplin' Вода за Полнење, Multicolor

DEN 323.28

Количина на стоки
Достапно

Добар објект за правење на многу видови на уметности и занаети проекти.Тие се идеални за дома декор проекти, празник украси и декорација, или рачно изработени подароци кои ќе ги додадете шарм.Произведени во кина.За над 60 години Darice има гордеат себе за обезбедување на своите клиенти најдобрата вредност и селекција во изработката на потребните материјали, иако секогаш се стреми да го надмине очекувањата на клиентите за услугите со неверојатни услуги на клиентите.Останува нашата цел за да заработите вашата доверба преку традиционалниот начин на кој ние работиме.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди