.

.

New
xiaodao Куче Џемпер Божиќ Куче Празник Џемпери Нова Година, Божиќ Џемпер Миленичиња Облека за Мало Куче и Мачка Куче Додатоци Куче Облека

xiaodao Куче Џемпер Божиќ Куче Празник Џемпери Нова Година, Божиќ Џемпер Миленичиња Облека за Мало Куче и Мачка

DEN 933.36

Количина на стоки
Достапно

За разлика од класичните сини, зелени и црвени бои, со користење на уникатни копчето отворање дизајн, и симпатична крокодил моделот да се направи шема повеќе детали рафинирани, изработка на овој џемпер како детска и симпатична како домашно милениче себе, давајќи им на луѓето силно визуелно искуство.Куче џемпер,меки и удобни џемпер ткаенина, двоен слој за ткаење процес, меки и удобни текстура, висока еластичност, го прави горниот дел на телото помек и повеќе удобни, што е многу густа и топло.која е мека, топла и еластична, и има добар antistatic перформанси.која е мека, удобно и еластична, и исто така е погоден за ставање на и полетување на домашно милениче.Миленичиња облека не се само слатки, но исто така и да ги следат модните трендови.леснотијата заштита и трајност Еколошки, мека, дише, кожата-пријателски, анти pilling.Машина перат со слична боја, собори сува.Можете да имате многу пријатели во вашиот живот, и вашето домашно милениче живот е само за вас.Домашни миленици' краткотрајна животи потреба од повеќе грижа и дружењето и високо-квалитетни домашни миленичиња резерви.Постојат 7 големини за да изберете од.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче е големина пред да го купат.Ве молиме погледнете го слика за големината.Миленичиња исто така, може да се носат нивниот омилен празник на костими на Божиќ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди