.

.

New
Yogoart Тифани Стил Обоено Стакло на Прозорецот Панели 15 Инчен Широк од 26 Инчи Висина Transom Прозорец Панели Виси

Yogoart Тифани Стил Обоено Стакло на Прозорецот Панели 15 Инчен Широк од 26 Инчи Висина Transom Прозорец Панели

DEN 5000.16

Количина на стоки
Достапно

1.ДИМЕНЗИИ : Ширина : 15 Инчен, Висина : 26 Инчи. 2.Рачно изработени : Секој панел беше рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии, не маса или машина се произведува.Во текот 112 рака сече парчиња на уметноста стакло и 12 парчиња обоени камења. 3.СИЛНА РАМКА : Врамени со Дебели Месинг Канал за дополнителна Стабилност. 4.БЕЗВРЕМЕНСКИ БОЈА : боја на Обоено Стакло е шарени кога светлината филтрирање преку стаклото на состојба, и бојата на обоено стакло никогаш нема да згаснат. 5.БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ : да се Обезбеди безбедно испорака, ние не сме само со користење на пена, но исто така и користење на саќе одбор во пакет.Традиционалните и современите елементи се комбинираат за да се создаде безвременски изглед со стилски дизајн на овој прозорец панел со Среќен Живот Време.Око-фаќање дополнување на секој дом кој лесно ќе се вклопуваат со твоите дома декор шема.Кој е рачно направена од обоено стакло, секој посетител ќе бидете изненадени од изгледаат и се чувствуваат создадени од ова парче што тоа brightens вашата дома, и на твојот живот, со убавина и елеганција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди