.

.

New
Yogoart 20 Инчи Тифани Обоено Стакло на Прозорецот Панели 12 Инчен Високи Обоено Стакло Зраци на Сонце Panel Прозорецот 20 X 12 Инчи различно обоени

Yogoart 20 Инчи Тифани Обоено Стакло на Прозорецот Панели 12 Инчен Високи Обоено Стакло Зраци на Сонце Panel

DEN 2918.88

Количина на стоки
Достапно

1.ДИМЕНЗИИ : Висина : 12 инчен, ширина : 20 инчи. 2. Рачно изработени : Секој панел беше рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии,над 65 рака сече парчиња на уметноста стакло. 3.СИЛНА РАМКА : Врамени со Дебели Месинг Канал за дополнителна Стабилност. 4.БЕЗВРЕМЕНСКИ БОЈА : боја на Обоено Стакло е шарени кога светлината филтрирање преку стаклото на состојба, и бојата на обоено стакло никогаш нема да згаснат. 5.БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ : да се Обезбеди безбедно испорака, ние не сме само со користење на пена, но исто така и користење на саќе одбор во пакет. 1.Висина : 12 инчен, ширина : 20 инчи 2. над 65 рака сече парчиња на уметноста стакло 3.Врамени со Дебели Месинг Канал за дополнителна Стабилност 4.Виси Синџир Вклучени 5.Фабрика цена : Пратени од нашата фабрика директно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди