.

.

New
Flantor Тревник Sprinkler, Вода Sprinkler, Градина Sprinkler, Тревник Sprinkler Автоматско Градина Вода Sprinklers Тревник Наводнување Систем 3600 Квадратни Метри Покриеност Ротација 360° Прил?

Flantor Тревник Sprinkler, Вода Sprinkler, Градина Sprinkler, Тревник Sprinkler Автоматско Градина Вода Sprinklers

DEN 393.60

Количина на стоки
Достапно

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Комбинираат со Три Рака +супер ABS Пластика гарантира за квалитетот на sprinkler.ВОДА-ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН : Ефикасен систем за Наводнување зачувај вашето време и вода со прилагодување на вода густина, големина и обем.Три рака на 360º Ротирачката Спреј Рамномерно.ГОЛЕМА ПОКРИЕНОСТ : тревникот sprinkler покрива до 3,600 квадратни.ft.со спреј растојание до 32.8'.Различни Спреј Насока вклучуваат директна и 45 степен.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ДЕЦА ЉУБОВ : поврзете вода заеднички да конектори и допрете го.Одличен за наводнување вашиот тревник, растенија, цвеќиња и повеќе, тоа го става надвор многу вода и опфаќа многу област, поефикасни од традиционалните и назад sprinkler.Како и секој добар лето sprinkler, тоа исто така може да се користи за деца' изведба.Едноставно вклучете го тоа надвор, нека се вртат, и ги споделите со вашите деца се кандидира диви!тоа е начин за децата да се забавуваат на отворено.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и ГАРАНЦИЈА : Поврзете на заеднички со универзална заеднички.Answer : ___________________________ Note : Пакет не вклучуваат било конектор.Ние сме толку сигурни што ќе го сакам ,Ако не сте задоволни , можете да се вратите , ние ќе го замениме или рефундирање на вашите вкупно купување без дополнителни трошоци.ВКУПНИОТ РИЗИК БЕСПЛАТНО.Sprinkler вода спреј далечина и спреј област, во зависност од вода под притисок.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди