.

.

New
Мини Биро Грејач, 400W Ниски Wattage Лични Керамички Грејач со Врвот Над Заштита за Статистика Табела во затворен простор, Компактен, Портокал

Мини Биро Грејач, 400W Ниски Wattage Лични Керамички Грејач со Врвот Над Заштита за Статистика Табела во затворен

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран со безбедно керамички елемент внатрешни работи и кул-допир надворешноста, се Прегрее Заштита спречува несреќи или штети од се случуваат.Со ладно време доаѓа, тоа не е секогаш лесно да се направи да се чувствувате топло и пријатно веднаш додека сте во канцеларија или во соба!.63 засилувачи.3 инчи светла портокалова боја го прави лесно да се види и тоа е убаво компактен, па нема да чукнам во тоа.Кога се обединат е падна напред или назад совет-над се префрлите ќе го исклучи грејач автоматски.Лесен за користење : Еден за вклучување/исклучување на задната страна на канцеларијата грејач.Ве молиме да не го користите овој оган во бањи, перална области, или други високо-влажност простори.Кабелот е 5 1/2 долги нозе, со 2 prong конекција.Ве молиме да користите оваа грејач на ниво на област.Користите дома, кога не сакате да се загрее на целата куќа, со други централизирана грејачи.Тивок и брзо греење : го Става надвор прилично пристоен износ на топлина, препорачуваме користење на просторот околу 100 квадратни метри.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди