.

.

New
Flovewer 17 Инчен Високи 7 Компјутери Гербер Daisy Вештачки Цвет Букет Лажни Свила Цвеќиња за рачно производство Свадба Партија Дом Градина Декорација(Бела)

Flovewer 17 Инчен Високи 7 Компјутери Гербер Daisy Вештачки Цвет Букет Лажни Свила Цвеќиња за рачно производство

DEN 1771.20

Количина на стоки
Достапно

Високо Симулирани Цвеќиња : Нашата Цвеќе е различна од другите цвеќе на пазарот,Нашата цвеќиња се високо симулирани,Полу-рачно изработени,наменет за внатрешна и надворешна декорација,Со елегантен и удобен бои,Совршени за сите прилики и ракотворби кои треба декорација,Многу пријателски расположени кон луѓето кои се алергични на полен.Високо Квалитетен Материјал : Daisy цвет направен од висок квалитет на свила со шприц,производот се врши на здрави и еколошки материјали,Тоа не е лесно да исчезнат или да падне,Сите цвеќиња се изгледа убаво и живописни.Flexiable Употреба : Цвеќиња и стебла се во можност да се инсталира и да се отстранат,Совршен рачно изработени дела,Лажни цвеќе е многу погодна да бидат заменети со други цвеќиња и растенија,Лесно да се diy свој стил букет како ви се допаѓа.Лесно Да се Грижи : Daisy цвет е УВ заштитен многу издржливи,Вие само треба да се избрише со сува крпа кога прашина и не мора да се грижите за немаме време за наводнување.Пријателски Услуги на Клиентите : Сите клиенти уживаат 30-ден наплата & една година гаранција услуга,Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето,Ние ќе го замени за вас или надоместок,Ако имате било какви прашања или сугестија, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со од на центарот,Ние ќе ви обезбедиме со услуги во времето.Daisies имаат многу зборови, меѓу кои шефот на оние кои се невозвратена љубов, среќа и разделба,уште Од античките времиња,луѓето често ги користат ливчиња од daisies да се предвиди љубов, и daisies, исто така, претставуваат чистота и невиност,најважното е : јас те сакам,дека,дали ме сакаш или не.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди