.

.

New
Marinco CLS40MB-C CLS Cam Тип, Серија 16 Внатрешно, Единствен Pin Конектор, 400 Засилувач, 600 Volt, 2/0-4/0 AWG, Машки - Црвена (C)

Marinco CLS40MB-C CLS Cam Тип, Серија 16 Внатрешно, Единствен Pin Конектор, 400 Засилувач, 600 Volt, 2/0-4/0

DEN 528.24

Количина на стоки
Достапно

Изграден на цврста водоотпорна материјали, УЛ наведени, АДС се наведени, NEMA 3Р и NEMA 4 отценети за влажни локации.CLS Серија внатрешно приклучоците имаат не-проводници за задржување на завртка која поминува низ метални контакт и fastens на двата краја на задржување прстен, обезбедување на максимална отпорност на прекумерна вртежен момент вчитување.Сите CLS производи колега токму со сите други производители' кам производи.УЛ наведени и АДС уверение.Објектот Пакет Количина : 1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди