.

.

New
7D Mangoes Природно Вкусни Суво Дрво Зрела Сушени Манго - Сет од 6

7D Mangoes Природно Вкусни Суво Дрво Зрела Сушени Манго - Сет од 6

DEN 1080.00

Количина на стоки
Достапно

Тука се вклучени 6 пакети на 100 грама на пакување. 6 ПАКЕТИ НА 100 грам ПАКЕТ.Шест пакети 7 D СУШЕНИ MANGOES / 100 грама по Пакет се Сите Природни Дрво Зрела Сушени Mangoes од Cebu, Филипини егзотични и хранливи лекување за секој пациент.Идеална е подготвен да се јаде оброк.Може да се користи како атрактивна врвот и полнење да се направи десерт, пити, курви и колачи, или направени како гарнитури за послужавник храна и savories. 7 D Храна Меѓународни верува во супериорен квалитет на производот.Не е ни чудо 7 D Сушени Mangoes стана Филипини омилени.Сето тоа започнува со изборот на choicest свежи mangoes зрела доволно за да ви даде дека богатите манго вкус и одлична арома.Плодовите се природно обработени со најдобрите шеќерна трска за тоа привлечен слатко-кисел вкус што го прави 7 D манго карактеристична.И на крај овошје се сушат е доволно само да се постигне на chewiness дека ќе желба и голем манго вкус ќе имам арома залак по залак.Една цел е за Шест (6) 100 грам пакети.вкупно 600 грама Нови Акции Извоз Квалитет.Пазете се од Стариот Парк 7 D Сушени Mangoes еве на !Дистрибуирани во САД од страна на Fil-Сум Корп

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди