.

.

New
Тешко да се Најде Fastener 014973323172 323172 Tee Орев, 1/4-20 x 1/4

Тешко да се Најде Fastener 014973323172 323172 Tee Орев, 1/4-20 x 1/4

DEN 385.44

Количина на стоки
Достапно

Дијаметар : 1/4".Должина : 1/4 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Вежба Големина : 5/16 инчи.Големина : 1/4-20 x 1/4" Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, или во автомобилската индустрија.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации.Бидете сигурни да се тестираат темелно и консултирајте се со лиценциран градител или инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди