.

.

New
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Гвам НИ Територијата Знаме Голф Шапка Клип со Магнетни Топката Маркер

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Гвам НИ Територијата Знаме Голф Шапка Клип со Магнетни Топката Маркер

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

НАПРАВИ ИЗЈАВА : Прегратка разбраното со нашите суптилни, но стилски комбинација шапка клип со магнетни топче за голф маркер.Совршено големина за зелена, оваа метал маркерот е совршен додаток за ден на линковите.ЛЕСНО СТИЛ : Вклучува еден хром позлатен маркер со огледало заврши и смола-на врвот дизајн како што е прикажано.Маркерот е лесно да се отстранат од магнетни клип база.Џеб големина за лесно носење.Околу 1.5� (3.8 cm) во дијаметар.ЗА ФАН КОЈ ИМА СÈ што е : Нашата елегантни и издржливи топката магнетни клип маркери се одлични за попладне излети, тематски настани, турнири и повеќе.Совршена како партија услуги, goodie торба спојници, прибирање на средства токени, свадба фаворизира, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди