.

.

New
Леб, Сирење, Juustoleipa, 10 мл. (4 парчиња)

Леб, Сирење, Juustoleipa, 10 мл. (4 парчиња)

DEN 908.16

Количина на стоки
Достапно

Направен во Висконсин.Направено од кравјо млеко.Наградуван на сирење.Полу-меко сирење.Juustoleipa е Целната име за Сирење Леб или Леб сирење.Carr Долина Сирење Ко.прави свој Леб, Сирење од кравјо млеко рерна и се пече тоа да се добие browned красти врвот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди