.

.

New
Alivagar Обоено Стакло Пеперутка Прозорец Виси Тифани Стил, 7 x 5

Alivagar Обоено Стакло Пеперутка Прозорец Виси Тифани Стил, 7 x 5

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

Рачно изработени : Направен од многу делови на обоено стакло и Тифани Стил.НЕВЕРОЈАТНИ УМЕТНИЧКИ дела : Направен од 100% реално стакло и Боја никогаш нема да згаснат.ДОМА DÉCOR : Совршен подарок за деца, пријатели, роднини или вашиот љубовници.БЕЛЕШКИ : Лесно да се инсталира со вклучени виси синџир.ДИМЕНЗИИ : Мерки 7" x 5" и Домот подароци кутија за пакување.Ние сме светски познат бренд на Тифани стил обоено стакло производи, ние се специјализираат во процесот на дизајнирање и производство Тифани Panel Прозорецот и други Обоено Стакло уметнички Дела.БЕЗВРЕМЕНСКИ : Како материјал обоено стакло е стакло кои биле обоени со додавање на металните соли за време на нејзиното производство, боја никогаш нема да згаснат.ШАРЕНИ : боја на стакло може да биде различно кога светлина со различна боја температура филтрирање на стакло лист.Рачно изработени : Секој стакло сенка беше рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии, не маса - или машина произведена.Дозволете Ни Да Го Разубават Вашиот Живот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди