.

.

New
Backbayia 5pcs Чистење на Сунѓерот Мултифункционален пример, перење на садови Чистење на Сунѓерот за Статистика Домаќинство, Кујна, Бања

Backbayia 5pcs Чистење на Сунѓерот Мултифункционален пример, перење на садови Чистење на Сунѓерот за Статистика

DEN 2280.00

Количина на стоки
Достапно

Тоа едноставно го прави нечистотија исчезне и носи многу гости за вас.Овој производ се применуваат за статистика, апарати за домаќинство, кујна , автомобил мие и бања, итн.Екстремни сунѓерот дамка отстранување на моќ.Материјал : Влакна.Боја : случајни боја.Опис : - Тоа едноставно го прави нечистотија исчезне и носи многу гости за вас. - Овој производ се применуваат за статистика, апарати за домаќинство, кујна , автомобил мие и бања, итн. - Екстремни сунѓерот дамка отстранување на моќ . - Материјал : Влакна - Боја : случајни боја Големина Табела : 16x10cm/6.30x3.94inch Пакетот Вклучува : 5 Pieces Cleaning Сунѓер .

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди