.

.

New
ANIIQ Жените Kaftan Farasha Долго Макси Фустан Долги Ракави, Етнички, Булчински, Вечер, Забава, Фустан со Слободни Шамија | Size - Бесплатно

ANIIQ Жените Kaftan Farasha Долго Макси Фустан Долги Ракави, Етнички, Булчински, Вечер, Забава, Фустан со Слободни

DEN 2207.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Суво Чистење Само.ANIIQ Kaftan Големина : Една Големина/Free Големина Од S до XXXL Фустан Должина : 147cm/58" (кои може да бидат променети и се намалува до саканата должина), Рамо Широчината : 68.58 см/27" (1 Инч = 2.54 см), со внатрешен појас да се стегне околу половината еве фустан за секоја убава жена!.ANIIQ Kaftan е Елегантен Georgette Kaftan украсени со убави кристали и мониста оркестарот.Рака Извезени и Украсени, имитација Кристал, Монистра, Zardosi, Zari итн.ANIIQ Висок Квалитет И Добро Направени – секој ANIIQ фустан во нашиот асортиман е направен од Georgette и е лесен, тежина од само 1 До 1,5 КГ секој.Ова ги прави совршен за топли денови или кога сакате да носите подолго должина фустан.Секој фустан е околу 60" долго време и е погодна за Етничко, Булчински, Вечер, Забава, Свадба.ANIIQ Изберете ја Вашата Омилена Боја – можете да го најдете тешко да ја изберете вашата омилена боја од нашиот асортиман, така би можеле да се најдете со купување на еден во секоја боја опција.Суво Чистење Само – Грижа за овие фустани бара посебно внимание поради нивните детали и рачно изработени мода.Ве молиме да земете во сува чиста само да се обезбеди долгорочна употреба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди