.

.

New
ANIIQ Жените Kaftan Farasha Долго Макси Фустан Долги Ракави, Етнички, Булчински, Вечер, Забава, Фустан со Слободни Шамија | Size - Бесплатно

ANIIQ Жените Kaftan Farasha Долго Макси Фустан Долги Ракави, Етнички, Булчински, Вечер, Забава, Фустан со Слободни

DEN 2207.76

Количина на стоки
Достапно

Суво Чистење Само.ANIIQ Kaftan Големина : Една Големина/Free Големина Од S до XXXL Фустан Должина : 147cm/58" (кои може да бидат променети и се намалува до саканата должина), Рамо Широчината : 68.58 см/27" (1 Инч = 2.54 см), со внатрешен појас да се стегне околу половината еве фустан за секоја убава жена!.ANIIQ Kaftan е Елегантен Georgette Kaftan украсени со убави кристали и мониста оркестарот.Рака Извезени и Украсени, имитација Кристал, Монистра, Zardosi, Zari итн.ANIIQ Висок Квалитет И Добро Направени – секој ANIIQ фустан во нашиот асортиман е направен од Georgette и е лесен, тежина од само 1 До 1,5 КГ секој.Ова ги прави совршен за топли денови или кога сакате да носите подолго должина фустан.Секој фустан е околу 60" долго време и е погодна за Етничко, Булчински, Вечер, Забава, Свадба.ANIIQ Изберете ја Вашата Омилена Боја – можете да го најдете тешко да ја изберете вашата омилена боја од нашиот асортиман, така би можеле да се најдете со купување на еден во секоја боја опција.Суво Чистење Само – Грижа за овие фустани бара посебно внимание поради нивните детали и рачно изработени мода.Ве молиме да земете во сува чиста само да се обезбеди долгорочна употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди