.

.

New
Голф Патна Торба Поддршка Род Хексагонални Анти-Влијание Прилагодливи Telescoping Голф Патување Капакот Систем за Поддршка Пол со Издржливост и Стабилност

Голф Патна Торба Поддршка Род Хексагонални Анти-Влијание Прилагодливи Telescoping Голф Патување Капакот Систем

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

АНТИ-ВЛИЈАНИЕ ДИЗАЈН : голем горниот капак може поддршка на внатрешниот простор на голф торба и да се спречи неговата деформација.Тоа го намалува влијанието на сила од надвор и нуди одлична заштита на сите времиња.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : голф патна торба поддршка род е направен на висока јачина алуминиум кој е отпорен на силен судир и влијанието на сила.ВИСОКА ЈАЧИНА на СТРУКТУРА : Добро-изградена алуминиум легура центар за да можат да носат огромна тежина, е силен и издржлив.Гума на врвот поддршка корица има голема сила и еластичноста.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : максималната должина на Систем на поддршка може да се прошири на 53 инчи и паѓа до 20 инчи.Тоа може да се примени за да се торби за голф на која било големина и многу лесно да се продавница.ПО ПРОДАЖБА : Ние се грижиме за клиентите производ искуство.Ако наидат на проблеми во процесот на користење, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви даде задоволителен одговор веднаш.Ако не сте задоволни со нашата голф патна торба поддршка род, ние ќе ви даде целосна наплата веднаш.Ова е голф патна торба поддршка род со нови идеи.Се надеваме дека ова е ефикасна убава лесни и издржливи производ.Да ви помогне да се вклопи во повеќе ефикасен начин.Ако овој производ носи оваа вредност, ние сме среќни со ова.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди