.

.

New
Crocs Jibbitz Спортски Чевли Шарм| Jibbitz за Crocs

Crocs Jibbitz Спортски Чевли Шарм| Jibbitz за Crocs

DEN 972.00

Количина на стоки
Достапно

100% Пвц.Увезени.Jibbitz за Crocs ќе ви овозможат да го персонализирате вашиот Crocs со стил!Crocs чевли се продава одделно.Автентични Crocs Jibbitz ЧЕВЛИ ДОДАТОК.Дизајниран specficially од Crocs за Crocs!.Еден пар на Crocs може да се одржи на 26 Jibbitz ЧЕВЛИ ДОДАТОК.Поп Jibbitz во чевлите' дупки за лесно прилог!Трговија со пријателите за да го прилагодите вашиот изглед.Совршен подарок за жени, мажи, и тинејџерите!Исто така, голем како партија корист!.Не се играчка.Не се наменети за деца под 3-годишна возраст.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди