.

.

New
Нерѓосувачки Челик Eyelash Curler, Удобно Рака се Чувствуваат Долготрајни Широк Агол Шминка Eyelash Curler со Замена на Силиконски Подлога за Жените за Секојдневна Употреба

Нерѓосувачки Челик Eyelash Curler, Удобно Рака се Чувствуваат Долготрајни Широк Агол Шминка Eyelash Curler со

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Нерѓосувачки Челик Материјал : eyelash curler е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е и анти - ' рѓа, и не ќе бидат деформирани по долгорочна употреба.Удобно Рака Чувствуваат : На eyelash curler е лесно да се сфати, клип убави трепки, трајни, удобна рачка, едноставни и убави.Широк Агол Дизајн : Лак стегната eyelash curler, лесно да се стега агол трепките, широк агол дизајн, многу се вклопува очите форма.Проширување Очи : Eyelash curler се користи за да навивам вашата трепките и зголемување на вашите очи за да се направи вашите очи да изгледаат убава и шармантна.Тока Дизајн : Зацврсти на тока кога се користи до, тоа е погодно да се носат на патување, и eyelash curler не заземаат простор во торба.Функција : 1. Удобно Рака Чувствуваат : На eyelash curler е лесно да се сфати, клип убави трепки, трајни, удобна рачка, едноставни и убави.2. Широк Агол Дизајн : Лак стегната eyelash curler, лесно да се стега агол трепките, широк агол дизајн, многу се вклопува очите форма.3. Тока Дизајн : Зацврсти на тока кога се користи до, тоа е погодно да се носат на патување, и eyelash curler не заземаат простор во торба.4. Проширување Очи : Eyelash curler се користи за да навивам вашата трепките и зголемување на вашите очи за да се направи вашите очи да изгледаат убава и шармантна.5. Нерѓосувачки Челик Материјал : eyelash curler е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е и анти - ' рѓа, и не ќе бидат деформирани по долгорочна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Eyelash Curler Material : ABS, од не ' рѓосувачки steel Product Ефикасност : Удобно и лесно да се сфати, лесни да се справи, трајни, удобна рачка, едноставни и убави Пакет Листа : 1 x Eyelash Curler1 x Замена Силикони Подлога.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Eyelash Curler
Material:
ABS, stainless steel
Product Efficacy:
Comfortable and easy to grasp, easy to handle, durable, comfortable handle, simple and beautiful
Package List:
1 x Eyelash Curler :
1 x Replacement Silicone Pad :
Неодамнешно

Слични понуди