.

.

New
ИСТОК TN. OUTFITTERS ТОЧНОСТА ПРАШАЊА ParaCourse Paracord Голф Tee Носителот & Четка Стигнале Клуб Почиста Подарок Клип На Кошничката Вреќа Caddy Чистење Додаток

ИСТОК TN. OUTFITTERS ТОЧНОСТА ПРАШАЊА ParaCourse Paracord Голф Tee Носителот & Четка Стигнале Клуб Почиста Подарок

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

☑️ На Став Разбира Голф Tee Caddy и Четка Е Совршен Додаток На Било Голфери Торба Или Количка. ☑️ Paracord Голф Tee Caddy Е Совршен Подарок За Секој Играч На Голф.Има 10 Tees И Е составена Од Околу 5-6 СТАПКИ На Опстанок Кабелот. ☑️ Клуб за Чистење со Четка Е Монтиран На 2 ft.Стигнале Мозок и Carabiner што Го Прави Лесно Да се Прикачите На Вашиот Голф Торба. ☑️ Најлон Влакната Од Една Страна И Жица, Од Друга, На Оваа Четка Е Безбедно Да Се Користи На Било Кој Клуб Во Вашата Торба : Возачот, Во Песна, Оптоварување.Остри Ги Собереш На Крајот На Четка За Чистење На Нечистотија, Кал И Тревата Надвор Од Каналите. ☑️ Вклучува 5 Про Модел На Голф Tees.На Став Разбира Голф Tee Caddy и Четка Е Совршен Додаток На Било Голфери Торба Или Количка.Paracord Голф Tee Caddy Има 10 Tees И Е составена Од Околу 5-6 СТАПКИ На Опстанок Кабелот Опстанок Клуб за Чистење со Четка Е Монтиран На 2 ft.Стигнале Мозок и Carabiner што Го Прави Лесно Да се Прикачите На Вашиот Голф Торба.Вклучува 5 Про Модел На Голф Tees.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди