.

.

New
uyoyous 25ММ 4PCS Еко-Спортски Interlocking Плочки 20x20x1 Дебела Interlocking Гума Салата Тротоарите Еко-Спорт Гумени Подни Плочки Салата Гума Тротоарите Душеци Тешки Гума Опрема за Ве

uyoyous 25ММ 4PCS Еко-Спортски Interlocking Плочки 20x20x1 Дебела Interlocking Гума Салата Тротоарите Еко-Спорт

DEN 1932.00

Количина на стоки
Достапно

Овие подни плочки се нови на пазарот и се изградени со користење на иновативен процес на производство, кои се обврзници на рециклиран гума врвот површинскиот слој со висока густина затворен мобилен пена база слој.????Заштитна Тренингот на Тротоарите, - опрема за Вежбање мат е силен и издржлив,единствен удирање дизајн може ефикасно да се зголеми триење, намалување на вибрациите и намалување на бучава, заштита на вашата тврдо дрво на подот и тепихот од оштетување и гребнатини ефекти при создавање на комфорно тренингот простор.Технички податоци : 4 парчиња со големина од 50 x 50 cm секој од нив може да бидат поставени на површина од 1 метар квадратен, со дебелина од 2,5 см, секое парче тежи околу 5 кг, 4 парчиња вкупно 20 кг. ????Лесно собранието – Лесни парчиња мозаик поврзете брзо и лесно, и може да се расклопуваат само како едноставно и брзо складирање.Материјал : гумени мат е направен од синтетичка гума честички, не-токсични и безопасно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди