.

.

New
Gettin Свинче - Изолирани Кафе Гимнастик Чаша со Лизгачки Капак - не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Кригла - Свиња Тематските Кафе Подароци - Пинк

Gettin Свинче - Изолирани Кафе Гимнастик Чаша со Лизгачки Капак - не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Кригла - Свиња

DEN 694.80

Количина на стоки
Достапно

Уникатна свиња кафе гимнастик за свинско мајки и татковци!.Чува Вино Кул & Кафе Топло со Часови - Вакуум запечатени термичка изолација прави сите пијалоци пренослив. 20 мл кригла гравирани (не печатени) во нашата продавница во Северниот дел на Колорадо така, велејќи дека никогаш нема да носат надвор.Истури Доказ Лизгачки Капак и Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик помага пијалоци остане ладна во сонцето.Забавно и корисно подарок, без разлика дали сте на езерото или на плажа, или пешачење и кампување во планина.Убаво гравирани кафе tumblers направи совршен подарок за секоја свиња љубовник кој знае како да се фаќате за фанки градот!Оваа гимнастик прави една симпатична роденденски подарок за секој кој сака фарма на животните украси во нивната куќа или му е потребна нова патување кригла да ја преземат нивната следната авантура.Ова не е евтина новина замолчени подарок.Bevvee 20oz.кафе tumblers функција нерѓосувачки челик двапати ѕид, вакуум изолирани изградба дека никогаш не потење и го задржува вашата пијат ладно или жешко, за неколку часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди