.

.

New
Воскресна Градина Кревет 2-Pack Метал Покачена Колонист за Растително Цвет Билка (5 ft.)

Воскресна Градина Кревет 2-Pack Метал Покачена Колонист за Растително Цвет Билка (5 ft.)

DEN 2879.76

Количина на стоки
Достапно

Секој Производ Големина : 59"L x 35.5"W x 12"H. Секој Производ Волумен : 12.36 Сертификати.Ft.Вкупниот Волумен : 24.72 Сертификати.Ft.Погодна за одгледување на зеленчук、цвеќиња и растенија во вашиот двор.Изработени од поцинкуван лим плоча, бран структура и овална форма.Објект На Екранот Должина На : 5.0 Нозе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди