.

.

New
Најдобар Избор Производи 4x4x1.5ft Отворено Метал Покрена Градина Кревет, Средни Корен Кутија Колонист за Зеленчук, Цвеќиња, Билки, и Succulents w/ 179 Литри Капацитет

Најдобар Избор Производи 4x4x1.5ft Отворено Метал Покрена Градина Кревет, Средни Корен Кутија Колонист за Зеленчук,

DEN 1919.76

Количина на стоки
Достапно

1.5 FT РАСТЕ ДЛАБОЧИНА : 18 инчи на длабочина со отворена дренажа база држи до 179 литри на почвата-идеален за плитки да медиум искоренување растенија и зеленчук како брокула, краставици, и повеќе.АЛАТКАТА-БЕСПЛАТНО СОБРАНИЕ : Beveled челик панели дојде заедно со сет на вклучени wingnuts и завртки со гума пробиваат за вашиот додаде безбедност. 24 КУБНИ МЕТРИ : А 4ft од 4ft дизајн го прави овој идеален простор за нареди и ефикасна "квадратен метар" градинарство; да го зголеми вашата градина кревет, преку организирање на мали парцели за секое растение.ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА на ВАШАТА ГРАДИНА : Купи повеќе градина кревети и расте на вашата зеленчук во еден кревет додека вашиот цвеќиња, овошје, или succulents напредува во друг.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Направен од прав-обложени челик панели, со анти-корозија заврши, а четири земјата удели да се задржи вашата градина кревет во потрага своите најдобри години за да дојде; ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ : 48"(L) x 48"(W) x 18"(H).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди