.

.

New
Braswell Вино Мерло Сос Стек, 9.5 Унца

Braswell Вино Мерло Сос Стек, 9.5 Унца

DEN 389.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот должина на производот е 6 инчи.Пакетот ширина на производот е 5 инчи.Пакетот висина на производот е од 4 инчи.Пакетот тежината на производот е 1.2 фунти.Големина : 8.5 Fl Мл (Пакување од 1).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди