.

.

New
ГОЛЕМА Четка за Чистење Мат,Шминка Четка за Чистење Мат Силикон Шминка Четка за Чистење Мат,Шминка Четка за Чистење Подлога Козметички Четка за Чистење Мат Прено

ГОЛЕМА Четка за Чистење Мат,Шминка Четка за Чистење Мат Силикон Шминка Четка за Чистење Мат,Шминка Четка за

DEN 119.76

Количина на стоки
Достапно

Лесен и пренослив, лесен за употреба и безбедни.Увезени животната средина-пријателски силика гел, не-токсични и мирис, за нега на вашата нежна кожа.Ве молиме овозможи 2-3 CM грешка поради рака мерење.На вшмукување чаша стави на фамилии.Тоа лесно може да се спакувани и укината.Како што светлината на вашиот монитор и светлина од светлината.Нова состојба. Истурете некои чистење решение за Чистење Подлога.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори.6 Видови на завртка тема дизајн. Нежно се движи вашата Четка за Чистење на Подлога со кружни движења додека не се добие целата производ лево overs надвор од влакната.Нудиме мал подарок далеку(коса бенд 4 парчиња).Совршена големина.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот или превозот, ве молиме ги споделите со нас. Исплакнете ја четката off.Најдобриот дел е исчисти после.Срце облик го прави тоа одговара на сите фамилии.4 инчен Материјал : силика гел Апликација : чистење на шминка четка подлога Повод : сите место Како да го користите и Компатибилност : Оваа шминка четки поставување го опфаќа повеќе потреби на убавината апликации, како што сенката за очи, усни сенка, concealer, итн.Гаранција : aoji4u е посветена на обезбедување на клиенти со подобар шопинг искуство.Погоден за темелно чистење на разни лицето и око шминка четки, како и blackening четка.Големина на : 5.Дозволете ни да знаеме како е можно поскоро и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, Ние ви обезбеди со 2-годишно производ на квалитетот и 30 дена нема причина да се вратат. Се постават вашите Четки рамен да се исуши.Чисти четки и Издржливи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди