.

.

New
Peppa Свиња Девојки Еднорог Pinafore Фустан & T-Shirt

Peppa Свиња Девојки Еднорог Pinafore Фустан & T-Shirt

DEN 598.80

Количина на стоки
Достапно

65% Памук, 35% Полиестер.Деца Peppa Свиња Pinafore Сет.Оваа симпатична Peppa Свиња облека доаѓа со една симпатична pinnie кој печатење на Peppa и нејзиниот еднорог, како и еднорог и везени виножито.Таа, исто така доаѓа со розова tee изложен прилично мотив на Peppa, нејзиниот Еднорог, виножита, ѕвезди и цвеќиња.Официјално лиценцирани Peppa Свиња стока.Девојки Peppa Свиња Pinafore Сет.Направи вашиот мал piglet е секој ден со прекрасен оваа симпатична облека инспирирани од популарната Piglet!Со сина pinafore дека функции за печатење на Peppa и еднорог, како и везени виножита и пред џеб со Peppa името извезена.Заврши со розова tee со капа ракави покажа дека сите над печатење на Peppa, нејзиниот Еднорог, ѕвезди, виножита и цвеќиња.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди