.

.

New
Mogoko 8 Pack Аквариум Декорација Украси Собата, 2 Парчиња Блескав Силикони Betta Риба Hammock Лист Кревет 6 Компјутери Вештачки Водни Растенија, Алги Се Симулираат Риба Резерв

Mogoko 8 Pack Аквариум Декорација Украси Собата, 2 Парчиња Блескав Силикони Betta Риба Hammock Лист Кревет 6

DEN 2001.60

Количина на стоки
Достапно

【Реални,шарени ,Мазна и Безбедноста】Овие аквариум декорација се направени од високо квалитетна флексибилни безбедност пластичен материјал, издржлив, безбеден, colorfast и живописни кои би можеле да се симулираат отворено животната средина.На naturalistic лист hammock за вашиот Betta да се одморат на.Мазни рабови,површината да се осигурате дека вашиот риба нема да се намали, лесен за чистење. 【Блескав под LED Betta Hammock】 2 парчиња Betta Hammock (не вклучуваат други 6pcs водни растенија) не сјај автоматски во темница.Вие треба вистинската боја LED светло во зависност од вашето расположение.Тоа е прилично под црна светлината / виолетова УВ /бела светлина, но е спектакуларен под СИНИ светла. 【Пакет Вклучуваат】2 Парчиња Блескав Силикони Betta Риба Hammock Одмор Лист Кревет, 6 Компјутери Вештачки Водни Растенија, Алги Водни Растенија.Доволно за да се provid одлична средина за вашето домашно милениче риба да се скрие во.Вештачки растенија нема да влијаат врз нивните животи. 【Резервоарот Украси】 мек материјал ги направи заниша нежно во вода како вистински живот растенија, убава и шарени.Со фантастична блескав море светот пејзаж за двете сол и свежо резервоари за вода. 【Продавница со Доверба】 Ние и ветуваме на сите тие во добар квалитет.Ако наидат на проблеми во текот на користење, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро според вашите потреби.Боја : Сина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди