.

.

New
POSMA CA040 Голф Клуб Ритам Почиста Двострано Четка Голф Клуб Чевли Кеси Cleaning Tool 2 парчиња Поставени Golf Додатоци

POSMA CA040 Голф Клуб Ритам Почиста Двострано Четка Голф Клуб Чевли Кеси Cleaning Tool 2 парчиња Поставени Golf

DEN 284.16

Количина на стоки
Достапно

Највисок квалитет на материјали, анти-корозија, издржливи.Двострано дизајн, најдобар чистење алатка за голф клубови, чевли, кеси.Лесен и пренослив, лесно да се носат.Лесно да се отстрани чакал и нечистотија кои се изгради на голф клуб.МОЌЕН ЧИСТЕЊЕ ЗА ОПТИМАЛНИ СПИН НА ТОПКАТА И ПОДОБРО.МОЌЕН ЧИСТЕЊЕ ЗА ОПТИМАЛНИ СПИН НА ТОПКАТА И ПОДОБАР КОНТАКТ : Жица влакната за брзо и ефикасно чистење на песна, додека на fairway.Најлон влакната за лесно чистење на шумата и чевли.Остриот челик помине за тврдоглави нечистотија и валкано во жлебови (Доаѓа со пластичен капак).ЛЕСЕН ПРИСТАП : На стигнале 2 нозе zip-line carabiner го прави тоа е лесно да се прикачите на вашиот голф торба за пламнал брз пристап.СТИЛСКИ и ИЗДРЖЛИВ / ОДЛИЧНА ГОЛФ ПОДАРОК ИДЕЈА : Најдобри Чистење алатка за голф клубови,длабоко чистење на каналите и голф чевли.Брз, едноставен решение за подобар контакт на секој шут совршен за страствен играч на голф, кој ужива чиста клуб за секој замав.НЕВЕРОЈАТНА УТЕХА : Со ергономски дизајн, оваа голф четка се вклопува удобно во својата рака и ќе работиме со вас во секое време.Големина на : 7.68 * 1.38 * 0.98 инч (L * W * H).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди