.

.

New
Черепот и Пипалата на Октопод Симпатична Компактно Огледало Шминка Патување Преносни Двојно Двострано Зголемување Виткање Огледало Круг

Черепот и Пипалата на Октопод Симпатична Компактно Огледало Шминка Патување Преносни Двојно Двострано Зголемување

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Компактен Дизајн : Поклопката за да го користите како компактен, тоа може да биде укината рамна и има ultra light дизајн.Преносни шминка огледало е многу погоден за носење во џебот, паричникот или чанта.Тоа е лесно да се носат во патувањето.Тој е компактен и функционален,која е погодна за мажи, жени и деца да го користите дома.Тоа исто така може да се користи во берберот продавници и берберот продавници.Големина : големината на патување огледало е 2 инчи во круг,дебелината на преносни огледало е 0.31 инч.Мазната површина и совршена големина е лесно да се стави во џебовите или чанти.Дизајн : огледало паметни е дизајн со две страни.На 1x зголемување од една страна и 2x зголемена шминка огледало од друга страна, 1x да се покаже вашиот целата шминка, лицето и косата, 2x да видите детали на вашето лице.Идеален за прикажување на извонредни детали за шминка апликација, веѓа блогови и сл.Моделот Печатени : шминка огледало за жените е дизајн со кориснички модел печатени на површината на симпатична огледало.Преносни патување огледало шминка е одличен подарок за Божиќ, роденден, денот на Вљубените, годишнина, матура, денот на Благодарноста, ден на мајката и други манифестации.Однесувајте се кон себе си или некој посебно со ова огледало.Преносни Огледало : печатени огледало е лесно да се носат,кои се погодни за различни прилики (внатрешна / надворешна активности и секојдневна употреба), тоа е погоден за семејства, салони за коса и убавина продавници.Патување Шминка Огледало,Виткање Огледало,Зголемување Компактно Огледало Шминка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди