.

.

New
Ореол Коса Екстензии Прилагодливи Главата Големина Директно Ореол Перики Скриени Жица Невидливи Тајна Екстензии за Жени Без Клип 22 Инчен 1# Темна Црна

Ореол Коса Екстензии Прилагодливи Главата Големина Директно Ореол Перики Скриени Жица Невидливи Тајна Екстензии

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

[Материјал] - ауреола екстензии за коса со жица,направени од Синтетички влакна, мека и лесно да чешел.Бојата е природен изглед и не е премногу сјајна.Невидливи ореол коса екстензии се наведени во 18-22 инчен и 100g, полесни и поудобно, без Вкус, без Лепак, без Лента и без Оштетување на вашата оригинална косата, може да додадете малку волумен на вашата коса и не ќе се создаде вашиот шеф е на товар во меѓувреме.Косата екстензии жица може да се вклопи добро со главата големина со прилагодување на должината на жицата. [Поудобно s важно е дека тоа е погоден за секоја сезона.Губење на Материјал : Топлина-отпорни на синтетички влакна.Должина : 18-22 Инч.Мала Тежина : 120-125g (средна дебелина и само може да додадете малку волумен).Губење на Живот : 6-12 месеци.Боја : Темно Црна,Темно Кафена,Средни Кафена,Светло Костен Браун,Пепел Русокоса Микс Кајгана Русокоса,Ѓумбир Браун Се Меша Кајгана Русокоса, Дип Парпл,Кајгана Русокоса,Пепел Русокоса,Светлина Пепел Русокоса & Кајгана Русокоса,Светло Кафена Светлина Русокоса,Темно Кафеава Комбинација Светлина Обурн,Валкани Русокоса.Ве молиме Имајте во предвид : Ние ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на коса, боја може да се разликуваат од страна на мониторот,одберете слична боја врз основа на вашиот опашка,тоа ќе изгледаат природно.За да се обезбеди невидливи екстензии за коса боја натпревар, ве Молиме внимателно да ги одберете вистинската боја за вашата коса пред ставање на ред.Бидете сигурни дека вашата коса е сува и метежот слободни и примена на косата екстензии. 1.Подели на вашата коса над уши и да го оставите во текот на врвот како на сликата. 2.Место на коса екстензија со жица седи зад себе ,се Повлече вашиот сопствен косата во текот на коса екстензија. 3.Ослободување на горниот дел од вашата коса.Нежно tousle да се вклопуваат вашата природна коса за екстензии.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди