.

.

New
Youkamoo 2,5 mm Избалансирани 8 Основни Сребро Позлатен Плетенка Слушалка Замена Надградба Кабел Сребро Позлатен Жица Слушалка Кабел за ZSN Про ZS10 Про NF2u KZ ZSX QDC IEMs (QDC)

Youkamoo 2,5 mm Избалансирани 8 Основни Сребро Позлатен Плетенка Слушалка Замена Надградба Кабел Сребро Позлатен

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

2.5 mm Избалансиран. 8 акции, 3.6 mm (8 x (1mm x 19 јадра)) сребро позлатен кабел weaved.Кабел должина е околу 1.2 м.Висок решавање на моќ, мазна звук транспарентен.јасна и полна со помешани детали; АКО влажна, магнетни глас; полна со моќни ниска фреквенција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди