.

.

New
ВИСТИНСКИ Planters V-1 EMW7430606, Мали, Дабови

ВИСТИНСКИ Planters V-1 EMW7430606, Мали, Дабови

DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно

Обоен со УВ и временските отпорни бои за да се спречи бледнее и атмосферски. 100% Американската Направени и поединечно рачно изработени.ВИСТИНСКИ planters носат Ограничен Доживотна Гаранција.Интегрирани мозоци дупки со приклучокот за внатрешна и надворешна употреба.Insulates растенијата и почвата од екстремната топлина и ладно да расте совршено растение.Со Мајката Природа како неговата музата, надреалното Дабови вертикална колонист чешмите во повеќе природен естетски да се покаже исклучите вашиот растенија & цвеќиња.Направени од издржлив полиуретан, ова колонист носи на убедлив шупливи стебло облик и карактеристики на реални зрна, бразди, & текстури со хипер-детален Дабови кора заврши.Изберете од достапните големини за да се добие точната колонист сте жедни.Пред-drilled дренажа дупка е присутен во двете средни и големи-големина planters за да се спречи преку наводнување на исклучително дождлив дена.На времето-отпорни & УВ-заштитени финиш обезбеди оваа колонист ќе остане изгледате одлично во текот на годишните времиња, внатре или надвор.за надреалистички на хипер-реалистични убавината на надреалното колонист производи резултати од генијалност & обучени око на професионален сет Градител.Моделирани од самата Дабови & Бреза логови, секој производ е внимателно насликани со рака, со тоа што секој еден Е несомнено убави и трајни парче.Токму реплицира текстура, боја, Големина, & функција не е мала задача, & тоа е надреална заложбата да ви донесе производи кои се вистински уметнички дела.Достапни во различни големини.Изградена на трајни полиуретан.Дабови кора заврши.Времето- & УВ-отпорни.Средни и големи-големина planters функција дренажа дупка.Внатрешна или надворешна употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди