.

.

New
POHIR Гас Притисок за Миење, 3.3 GPM Индустриски Вратило Triplex Месинг Пумпа со Притисок Регулирање на Вентил, Само-Подмачкување на Корозија-Отпорни Керамички Клипот, 7HP Мо?

POHIR Гас Притисок за Миење, 3.3 GPM Индустриски Вратило Triplex Месинг Пумпа со Притисок Регулирање на Вентил,

DEN 3760.08

Количина на стоки
Достапно

Идеален комора за согорување форма, се одличен вшмукување и издувните ефект, во голема мера се подобри ефикасноста на согорување.Моќен и долготрајни гас притисок за миење со импресивни чистење моќ и прекрасен вкупните перформанси се најдобар избор .Гас напојува притисок за миење е идеален избор за сопствениците на куќи или индустриски паркови.На високи перформанси автомобил притисок за миење, 3600 PSI притисок за миење.Ќе најдете дека сте навистина ќе падне во љубов со неа.Со својата моќна со висок притисок на вода авион, можете да бидете сигурни дека ќе се отстрани, дури и најтврдоглавите нечистотија и валкано. ♛【Професионално ниво Чистење】Вода притисок за миење е опремен со посебен притисок сапун за миење на резервоарот, па лесно може да се соочи со сите дамки, многу погодна за обвивка, приоди за автомобили, куќа, автомобил, RV, боја, огради, бетон/тротоарот, сликарство првично, графити отстранување и mildew отстранување итн.Ве молиме прочитајте го упатството внимателно пред да го користите и да се осигура дека двете мотор масла се пополнува.Овој Притисок за миење гас Имаат супер континуирана работна способност и супер долг животен век.Големите тркала направи оваа машина лесно да транспорт и чување. ♛【Високи Перформанси на Моторот】Погон со четири-удар на моторот.Моќна способност прави да вреди за парите.Пумпата на овој притисок за миење има само-priming функција и може да се користи во било вода животната средина, нема потреба за притисок на водата доводното на традиционалните пумпи.Усвојување на високо квалитетни anechoic соба, може ефективно намалување на бучава.Откако ќе го имаат тоа, ќе падне во љубов со неа целосно.Овој гас притисок за миење се справи со голем број на чистење на задачи : домови, згради, RV е, автомобили, камиони, бродови, палуби, приоди за автомобили, patios, тревник опрема и повеќе. ♛【Само-Подмачкување на Керамички Клипот】Керамички клипот висока цврстина, висока температура отпор, отпорност на корозија и добра отпорност на абење, промена на традиционалните триење и подмачкување механизам, може совршено да се заштити заптивки.Може да се користи за повеќето чистење работни места.Го купиле производот е со висока вредност на производот.♛【Индустриски Triplex Месинг Пумпа】Гас напојува Притисок за миење користете индустриски вратило Triplex клипот пумпа, месинг пумпа главата, која е различна од повеќето алуминиум axial cam пумпа на пазарот, просечниот животен век е зголемен за повеќе од 3 пати.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди