.

.

New
Greenes Ограда Оригинални Борови Покрена Градина Кревет, 2 x 4 x 10.5

Greenes Ограда Оригинални Борови Покрена Градина Кревет, 2 x 4 x 10.5

DEN 1857.60

Количина на стоки
Достапно

Направен е во САД од Американската Борови.Одбори се 3/4 во.дебела и се изшкуркан на едната страна.Не се лекува хемиски слободни дрво е безбедно за овошје и зеленчук.Алатка за слободен рамка собрание : оди од поле, за да изграден во ниеден момент.Кревети може да бидат поставени и прошири со дополнителни Greenes Оригинални Градина Легла.Големина : 2' W x 4' L x 10.5" Х.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди