.

.

New
Carhartt Вертикална Изолирани Ручек Кулер Торба со Шише за Вода

Carhartt Вертикална Изолирани Ручек Кулер Торба со Шише за Вода

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Висок, изолирани ручек кулер торба вклучува издржливи, BPA-free 20-унца Carhartt шише за вода со лесно snap капак.Направен од тешки-должност ткаенина со Дожд Defender трајни водоотпорен; вертикална ручек торба е доволно високи за да ги собере до шест 12-унца шишиња.Целосно изолирани, zippered главната преграда го задржува храна и пијалаци ладни за повеќе од 12 часа.Надворешноста мрежа џеб има вклучени шише за вода; пред патент џеб за чување мирудии и прибор.Прилагодливи рамо, рака за лесна за носење; карактеристики YKK патентите и Carhartt логото печ; мерки 7. 5w x 10. 5h x 7. 5d инчи, тежи 1 фунта.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди