.

.

New
Sivan Здравје и Фитнес Вежби Мат Плочки, Висока Густина ЕВА Пена со Гума Врвот за Дома Салата Тешки Тренингот Опрема Тротоарите, Interlocking Загатка Кат - 24 Квадратни Ft...

Sivan Здравје и Фитнес Вежби Мат Плочки, Висока Густина ЕВА Пена со Гума Врвот за Дома Салата Тешки Тренингот

DEN 1320.00

Количина на стоки
Достапно

Објектот Вклучува 6 плочки и 12 граница рабови – Interlocking салата плочки перница тешко подни површини во playrooms, училници, сали за вежбање, и повеќе.Секој сино-speckled плочка има две монтажни работ парчиња што овозможува секоја плочка за да биде еден агол, граница, или центар парче.Не-пропадна трска површина која, исто така, има исклучителни амортизирање својства на пена кат мат.Направена од висока густина мека гума за најголема издржливост и удобност – Може лесно да се одржи тежината на тешки машини за крајна безбедност и заштита. 6 сино-speckled квадратни плочки парчиња – секое парче мерки околу 24"x 1/2"x 25".Sivan Здравје и Фитнес Загатка Вежба Мат со Висока Густина Пена Interlocking Салата Плочки обезбеди перница тешко подни површини во playrooms, училници, сали за вежбање, и многу повеќе!Овие плочки се совршени за вежбање, гимнастика, јога, Crossfit, Пилатес, ММА, децата се игра области, daycares, работилници, фитнес соби, кампување и покрај базенот области.Големи, cushioned, и interlocking парчиња се многу безбедни; не само за вежбање вежбање, но, исто така, да се заштити од оштетување на подови.Не-пропадна трска површина која, исто така, има исклучителни амортизирање својства на пена кат мат, но е многу повеќе издржливи.Овој мат може да се користи за дизајн празен простор во домови, училишта, спортски сали, и многу повеќе места.Овие салата плочки, исто така може да се користи како се игра душеци за децата се игра соби.Додадете границата рабови за neater изглед.Вежба мат може лесно да се одржи тежината на тешки машини за крајна безбедност и заштита.Одличен мат за тешко подови и мека глави!Таа е направена од висока густина мека за најголема издржливост и удобност.Мека е трајни, не-токсични, премијата што е лесен, и лесно да се соберат.Тоа е, исто така, водоотпорен што го прави лесно да се чисти.Овој мат е голем плус на секое домаќинство!Објектот вклучува 6 плочки и 12 граница рабови - (секој мерки околу 24"x 1/2"x 25").

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди